Wethouder Bert Groot Wesseldijk

1e locoburgemeester
Kernwethouder van Barchem, Zwiep, Gorssel en Laren

Portefeuille; Financien, Ruimte, Wonen en Sport

 

Fractie Gemeentebelangen

Marja Eggink-Meuleman (fractievoorzitter)
telefoon: 06-30146266
e-mail: m.eggink@raad.lochem.nl  of fractie@gblochem.nl
GB kernraadslid voor; Almen en Laren

 

 

 

 

Arjen Dieperink
telefoon: (0573) 258666
e-mail: a.dieperink@raad.lochem.nl            
GB  kernraadslid voor; Exel en Lochem

 

 

 

 

Tonny Verwoerd
telefoon: 06-27364381
e-mail: t.verwoerd@raad.lochem.nl
GB kernraadslid voor; Harfsen

 

 

                

                                                         

Annie Visschers-Markerink
telefoon: (0573) 471264
e-mail: a.visschers@raad.lochem.nl                   
GB kernraadslid voor; Barchem, Zwiep en Eefde

 

 

 

 

Roel Blaauw
telefoon:(0575) 491 819
e-mail: r.blaauw@raad.lochem.nl                  
GB kernraadslid voor; Epse, Joppe en Gorssel

 

 

 

 

Arjan Boeijink 
telefoon: 06-84044000
e-mail:a.boeijink@raad.lochem.nl                   
GB kernraadslid voor: Lochem

 

 

 

 

 

 

Schaduwfractie

Verder wordt onze fractie ondersteund door de schaduwfractieleden;
                     

 Jan Wesseldijk                              Jan Willem Boon               Wendy Rouwenhorst-Haarman